Szczepienie na grypę Płock

Iniekcja kwasem hialuronowym  – STYLAGE S,M,L, SPECIAL LIPS, JUVADERM, NEAUVIA

Modelowanie ust, spłycenie zmarszczek i ich regeneracja, korekta nosa, kącików ust, bruzd, regeneracja dłoni

Cena  Od 1000 zł ( cena uzależniona od ilości i rodzaju preparatu)
Czas zabiegu 15-30 min
Znieczulenie TAK
Zdolność do pracy TAK
Sugerowana seria zabieg + wizyta kontrolna
Czas utrzymywania efektów 6-12 mc

Zabieg  modelowania ust ,czyli poprawianie ich konturu, powiększanie objętości może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. Korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

Wskazania do zastosowania kwasu hialuronowego

Modelowanie konturu ust, powiększenie czerwieni wargowej,  wypełnianie drobnych zmarszczek wokół ust nawilżenie ust uniesienie kącików ust

Przeciwwskazania do podania kwasu hialuronowego

Kobiety w ciąży i karmiące piersią- nie mogą wykonywać zabiegu. Miejsca z problemami skórnymi typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka…), skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby autoimmunologiczne, nadwrażliwość na kwas hialuronowy. Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań.  Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem.

W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.
Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż z ust.

Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez lekarza w skórę właściwą przy pomocy ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły. Zabieg wykonywany jest po miejscowym znieczuleniu kremem lub w znieczuleniu stomatologicznym.

Zalecenie pozabiegowe

Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło(solarium, promienie słoneczne, sauna).

Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.