Szczepienie na grypę Płock

Szczepienie przeciw grypie Płock

Szczepienie przeciw grypie sezon 2020/2021 już dostępne!

Zapisy pod numerem telefonu 24 267 75 73, 24 364 78 01.

Umów się już dziś! Nie zwlekaj! Chroń siebie i bliskich!
Cena szczepienia: 140,00 zł (szczepionka, kwalifikacja lekarska do szczepienia, podanie).

Grypa to ostra choroba zakaźna przenoszona drogą kropelkową. Wywołana jest przez wirusy. Występuje z różnym nasileniem, przeważnie od października do kwietnia. Najlepszym sposobem uniknięcia zakażenia grypą jest zastosowanie szczepionki. Według Światowej Organizacji Zdrowia jest to skuteczna metoda walki z wirusem. Celem szczepień przeciwko grypie jest nie tylko uniknięcie zachorowania, ale przede wszystkim poważnych powikłań pogrypowych, które stanowią bezpośrednie zagrożenie dla życia, np. zapalenia płuc i oskrzeli, zapalenia ucha środkowego zapalenia mięśnia sercowego, niewydolności nerek, zapalenia opon mózgowo – rdzeniowych. Tylko profilaktyka może ochronić przed grypą, a w konsekwencji przed wyłączeniem na blisko na dwa tygodnie z życia zawodowego i rodzinnego. Szczepionkę najlepiej przyjąć we wrześniu lub październiku.

Oferujemy również szczepienia przeciwko grypie dla firm.
– szczepienie w Przychodni Medikard poniżej 20 pracowników
– szczepienie wyjazdowe w siedzibie firmy powyżej 20 pracowników

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szczepień przeciwko grypie w swojej firmie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 607 696 612 lub przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: medikard1@gmail.com 

W zgłoszeniu prosimy o uwzględnienie: liczby osób objętych akcją szczepień, lokalizacji oraz kontaktu do osoby, z którą będziemy mogli skontaktować się w celu organizacji szczepienia.